| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Am o nelamurire. Acum suntem in vacanta. Pana pe ce data suntem in vacanta? Eu stiam ca luni incepe scoala. Dar m-am uitat pe site-ul ministerului, si acolo scria ca suntem in vacanta de pe 6 aprilie 2013 - duminică, 21 aprilie 2013. Asa scria pe site! Deci? Voi ce stiti? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Andrree a răspuns:

Eu ştiu în felul următor: Săptămâna trecută a fost săptămâna altfel, săptămâna asta e vacanţa de primăvară şi la mine la liceu săptămâna viitoare sunt simulările pentru BAC- luni, marţi şi miercuri ceea ce înseamnă că numai cei de a 12a vor merge la şcoală.(Cred că în toată ţara sunt simulări). Şi mi-a mai spus o prietenă cum că a auzit la tv că mai avem vacanţă şi de Paştele ortodox de pe 1 mai(care pică miercuri) până pe 6 mai(care pică luni). Sper că ţi-am fost de ajutor şi să ai o vacanţă cât mai plăcută. :*

| SuperGirl122222222222 explică (pentru Andrree):

Ok.Inteleg.Dar eu am dat simularile tongue.laughing In fine. Luni scoala. Abia astept. >big grin

| Andrree a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Aaaa, eşti a 12a, baftă la BAC. :*

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Unde ai vazut pe site? Da link-ul.

| Lynna a răspuns:

Luni incepem scoala.

| alexs99 a răspuns:

Vom incepe scoala luni pe 15 aprilie, pe site-ul ministerului apare data de 21 aprilie pentru ca initial trebuia sa avem 2 saptamani dar ni s-a adugat o saptamana la vacanta de vara de anul trecut si ne-a luat din aceasta vacanta de primavara.

| Anonim0100 a răspuns:

Luni pe 15!

| ASU96 a răspuns:

Luni incepem din pacate e publicat probabil gresit.