| ZuZuDeedy a întrebat:

Hey TPU!
Am o pagina pe facebook pe care cineva m-a raportat la spam si nu mai pot comenta la nimic cat timp folosesc acea pagina.Din cate am inteles, in cel mult o saptamana o sa pot posta din nou comentarii.
As vrea sa stiu daca exista o cale prin care sa pot remedia aceasta problema in cel mult 2 zile nu o saptamana.
Ma puteti ajuta? puppy dog eyes
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

thinking chestia nu e asa simpla, trebuie sa iti dea multa lume report as spam. Poate ai luat luat ban (banned) pe cont, ca ai vorbit prea mult pe un wall public, si cand ai trecut pe pagina, ban-ul a ramas. Daca nu incerci sa postezi ceva, o sa treaca in mai putin de 24 de ore, asa stiu thinking
Daca ai alt cont, pune-te admin si intra de pe el. O sa poti comenta cat vrei, parca pe pagina nu se ia ban direct (indirect e cum ziceam, iei pe cont si cand folosesti pagina, se transmite)

| DJLIGHT a răspuns:

Nu se poate.