| camay14 a întrebat:

Buna,mi-a dat cineva blocare la un comentariu de pe pagina mea de facebook si acum nu mai pot comenta nici de pe profilul personal de facebook.Ce sa fac sa scap de spam? Exista vreo cale?

4 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Asteapta cateva zile sau fa-ti alta pagina de facebook.

| camay14 explică (pentru Deliα):

Degeaba imi fac alta ca nu mai pot comenta nici de pe profilul personal, nici de pe paginile pe care le administrez si daca fac alta tot nu voi putea comenta sad

| raducuu a răspuns:

Nromal FB da 48 h block dar asteapta cateva zile.Nu ai ce face.big grin

| blondyna9o a răspuns:

Incearca sa stergi acea persoana din lista de prieteni. Daca nu merge asa, atunci nu stiu ce sa zic. Bafta