| flaby a întrebat:

am o problema. Am un stick de 4 GB care l-am uitat in calculator in timp ce reformatam calculatorul. Acum daca vreau sa intru in stick imi zice ca trebuie sa formatez stickul si daca ii dau sa se formateze imi apare eroarea : "Windows was unable to complete the format " stie cineva ce sa fac?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Incearca la alt calculator si formateaza-l acolo, daca nici ala nu-l recunoaste, aruncal. Dupa ce l-ai formatat la celalat calculator, pune-l in al tau iar daca nici acum nu-l recunoaste reinstaleaza windows-ul dar acum cu stick-ul scos. Bafta!