| dragossefu a întrebat:

Am un stick de 2gb si nu l-am folosit de vreo doua luni trei si acum cand l-am bagat in calculator nu imi mai merge imi zice ca trebuie sa il formatez il formatez si la final zice " Windows was unable to complete the format " daca puteti sa imi ziceti ce ar putea sa aiba sau niste idei prin care as putea sa rezolv problema.

1 răspuns:
| RaulRaul99 a răspuns:

Salut.Si eu am avut o problema asemanatoare cu a ta si din pacate dupa un timp de folosire stick-ul se strica.Are o durata de viata de sters si repus fisiere si dupa un timp se strica.Acum nu stiu daca asta ar fi si la tine problema dar tot ce e posibil ca da. Funda?