| aPerfectLive a întrebat:

Am schimbat poza de la profil aici pe TPU, si am asteptat o zi intreaga si tot nu mi-a aparut la profil.De ce? Acum am pus alta poza, si din nou nu apare nici aceasta. Ce pot sa fac sa imi apara poza?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Heya.
Pai trebuie sa astepti.Mie mi s-a intamplat sa nu apara 3 zile chiar.
Dar oricum cand pui intrebare poza ta se vede.
Stiu sigur ca e cu Vampire Diaries laughing
O sa apara poza, dar nu o mai schimba.Asa o sa aiba timp sa se incarce.

4 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Cel mai bine este sa astepti, poate nu a fost aprobata big grin sau este prea mare pentru acest site!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ba da, eu o vad tongue

| PiScOtElL a răspuns:

Stai linistit/a, ca asa am patit si eu ieribig grin, mi-am schimbat poza de la profil si nu mi-a mers pana acum dimineata big grin, o sa ti se schimbe si tie pana maine

| ProCoSmYn a răspuns:

Iti apare doar tu nu o vezi noi da si la min era la fel.