| Georgy090 a întrebat:

de curand mi-am schimbat poza de profil dar nu imi apare... Cand dau la editatre profil apare sae chiar pe profil nusad de ce? si cum pot sa fac sa apara si la profil si cand postez?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Pozele trebuie sa fie aprobate de admini, si fiind zile nelucratoare trebuie sa mai astepti pana luni in jurul orei 12!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Avatarul necesită aprobarea unui administrator. Îți va apărea pe profil luni după masă, stai liniștit.

| CautNume a răspuns:

Poza trebuie aprobata de un administrator. Maine o vei vedea.

| iKeel a răspuns:

Poza nouă trebuie aprobată. Îţi va apărea, de ex acum ai nişte flori albastre, sau mă rog, cristale, şi cu nişte flori roz.