| Sebyyyyyyyyyy a întrebat:

Am si eu o nelamurire, ce inseamna Blu-Ray? Funda! happy scuze de categorie dar nu stiam care sa o punwinking

Răspuns Câştigător
| ღNuTzAღ a răspuns:

Blu-Ray noul sistem de reproducere de filme si jocuri HD se foloseste la Playstation3 si noile DVD-uri au acest sistem blu-ray dar nu e mare lucru sa vezi un film in aceasta calitate pentru ca si cele care vin normale sunt HD.
funda?

2 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Buna!happy
Discul Blu-ray (numit și BD, de la expresia engleză Blu-ray Disc) este un tip de disc optic de mare densitate folosit pentru stocarea de date, în special înregistrări video de înaltă rezoluție.

O zi buna! [Funda]

| ramonika125 a răspuns:

Este un tip de disc optic de mare densitate folosit pentru stocarea de date, în special înregistrări video de înaltă rezoluție. FUNDA?