| TnCristinaa a întrebat:

Daca am citit cateva randuri(din curiozitate)despre ritualul prin care iti vinzi sufletul....credeti ca e pacat ce am facut?(Nu am facut ritualul..doar am citit cateva randuri pe un site..de curiozitate..nu am facut NIMIC)

Răspuns Câştigător
| Csenii a răspuns:

Pe site.uri sunt multe prostii, nu crede tot ceea ce este pe net. Daca vrei atat de mult sa afli asa ceva, intreaba persoane care au mai facut. Si despre acest ritual cu vinderea sufletului faza este ca tu cand o sa mori, sufletul se duce la demonul caruia ti l.ai vandut in schimbul unei dorinte, dar mai poti avea si multe altele. Sunt multe de spus. si din ceea ce stiu, dar si din ce nu. Daca vrei cumva sa mai vorbim ma anunti.

| TnCristinaa explică (pentru Csenii):

Nu vreau sa imi vand sufletul laughing doar voiam sa stiu in ce consta ritualul...cum sa fac asa ceva laughing)))

| Csenii a răspuns (pentru TnCristinaa):

N-am spus daca vrei s-o faci, am spus despre ce este si daca vrei sa stii mai multe.

| TnCristinaa explică (pentru Csenii):

Ok..Mersi!

4 răspunsuri:
| bestkid a răspuns:

Nu.