| 085776 a întrebat:

Sall, am si eu o problemuta. Dar ma intai am nevoi doar de satanisti( crestini sau orice fel de alti oameni-si nu va obositi sa scrieti ca oricum nu va raspund- ). Acum cateva luni am facut ritualul de initiere de pe BLS( si am facut meditatii si mi-am deschis chackrele), doar ca acum cateva zile am gasit Flacara Neagra (alt site saranist) si sunt alte ritualuri de initiere(care trag pe jumatate in cel din BLS), dar intrebarea mea e alta...
Care ritual dupa care site credeti ca era cel mai folositor(din experinta-sper-)? Voi pe care la-ti facut?

Răspuns Câştigător
| Micut123 a răspuns:

De pe site Flacara Neagra dupa parerea mea...eu pe asta l-am facut

17 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Ritual de initiere, BLS, chackre, flacara neagra. What the ****?
Copiii din ziua de azi au toate sansele sa devina niste sociopati satanisti fanatici sinucigasi antisociali si dementi?

| Inferno a răspuns:

Cati ani ai tu? Zece?
Cica: " orice fel de alti oameni-si nu va obositi sa scrieti "
Pe siteul asta printesa intra numai fiinte umane, alte animale nu ai sa gasesti.

Nu stiu cine are creier de bana dintre noi doi. Nu eu sunt cel care asteapta sa fie contactat de o rasa satanista de extraterestrii pe TPU.

| Polaris a răspuns:

Descrie puțin deschiderea chakrelor. E ca un fel de desfundare a sinusurilor metafizică sau ce? laughing Simplă curiozitate.

| Thunderstruck a răspuns:

Acel moment cand stii ca cineva vechi de pe TPU nu e crestin, acesta contrazice pe cineva nou-venit, iar acel nou-venit se leaga de el pentru ca ar fi crestin. Epic!

| BlackSulphur a răspuns:

BLS? What the *** is that?

| 085776 explică (pentru BlackSulphur):

Care-i treaba ta?! Atata timp cat nu este un interes personal pentru tine, n-ai de ce sa stii!

| Delmoniko a răspuns:

Bubi, daca ti-ai deschis chakra e aiurea rau. Zau, poate racesti. Voi faceti scoala de Satanism, asa-i? rolling on the floor

| 085776 explică (pentru Delmoniko):

Bubi?! Serios?! Si tu esti Tuti, sau ce? Nu facem scoala de Nu Baga Prostii In Seama, dar pacat ca se baga singurii! laughing)

| Delmoniko a răspuns (pentru 085776):

Fetito, 12, 13, 16 sau 32, poate chiar si 69 de ani de ai avea tot degeaba ar fi. LaVey a zis, printre alte tampenii, ca satanistii se nasc, nu sunt facuti. Nu as fi neaparat spre aceasta idee, insa cu siguranta niste copilasi teribili ca tine fac mai mult rau decat bine. Daca ai fi fost un pic mai dezghetata si cu bun simt probabil ai fi primit vreun raspuns de la vreun Satanist traditional. Pana atunci mai ai de crescut si de invatat.

| 085776 explică (pentru Delmoniko):

Bai, desteptule! Nu sunt o satanista moderna sa fie clar! Si ce sunt nu este treaba ta! And stay chill, am primit deja multe raspunsuri la privat asa ca, care e treaba ta?! Iti place sa iti racesti degetele de pomana?

| Delmoniko a răspuns (pentru 085776):

Ale mele sunt calde. Daca esti rece, fa-ti un consult psihiatric. Stim ce esti tu, nu mai canibaliza subiectul. Oricum era fumata si discutia asta din start.

| Roam a răspuns:

Am vazut pe profilu tau ca acum un an ai pus o intrebare si ziceai acolo ca ai 12 ani...

| 085776 explică (pentru Roam):

Aia era vara-mea... :/ Dar in orice caz nu te intereseaza pe tine!

| 085776 explică:

"siteul" (praf....mama ei de tehnologie)

"de bana"

Si ma bucur ca recunostii ca nu stii sa citesti! tongue
Si acu spatiu personal, ca imi faci raspunsuri prea multe si nici macar nu zici ceva folositor.

| Inferno a răspuns (pentru 085776):

Da,m-ai prins, ai 13 ani.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Inferno):

Apreciez energia de care dai dovada si te razboiesti cu zmei din generatia Facebook.

I don t care, ca's offtopic.