| SelfieWild a întrebat:

de cateva zile vreau sa îmi îndeplinesc o dorința dar simt ca daca o îndeplinesc se va întâmpla ceva rau. De ce?

Răspuns Câştigător
| Ivy86 a răspuns:

Dacă e constructiva și duce la ceva bun atunci nu ai de ce sa iti faci griji. Elimina gândurile rele, și gândește pozitiv și va fi bine.
Cu toții avem dorințe și e important ca măcar o parte (cele realiste) sa se îndeplinească.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Emotiile intense pot cauza asemenea sentimente.

| SelfieWild explică:

Pan' la urma am aflat ca era doar frica de schimbare (deșii o făceam nu se schimba mare lucru)