| Amaluna a întrebat:

Vreau sa fac pentru vara-mea o cartea ca cea pe care o gaseste ala micul din gravity falls.are pasiuni nebune, dar vreau sa-i indeplinesc dorinta. dati-mi cateva sfaturi si dau la schimb o fundita

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Te poti inspira din acest videoclip:
http://www.youtube.com/watch?v=afeLi1KbyYg

| 2B a răspuns (pentru foxsilver):

Super ideea! big grin

5 răspunsuri:
| coffequeen a răspuns:

Poti sa scrii despre pasiunile ei si sapui cite o poza cind facea acest lucru dupa aceasat pe coperta sa pui cel ma scump obiect pe care il poate avea ea cind termini cartea o pui intr-o cutie cu lacata si ii dai cheia ..Gata sper ca am ajutat

| OreoCriss123 a răspuns:

Http://gravityfalls.wikia.com/wiki/3/Gallery uite aici paginile incearca sa desenezi si sa scrii ce e acolo eu am reusit

| Primpy a răspuns:

Cartea lui Lil' Gideon sau Dipper? Oricum ar fi, e cam imposibil.

| Teddy2 a răspuns:

Ai putea sa decupezi desenele de la pagini gasite pe internet si sa scrio Tu separat textul de mama iar coperta o poti face prin scanarea ei pe o foaie autocolanta.