| michael26iul a întrebat:

de ce nu-mi merge google imi zice: InternetExplorer:Internet Explorer cannot display the webpage
Opera:Could not connect to remote server

Check that the address is spelled correctly, or try searching for the site.
Google Chrome:Hopa! Google Chrome nu s-a putut conecta la www.google.com
Încercaţi să încărcaţi din nou: www.­google.­com
Sugestii suplimentare:
Accesaţi o copie păstrată în memoria cache a site-ului www.­google.­com
Căutaţi pe Google:

Ce sa fac aa si nici youtube nu merge plzz repede dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cristi112 a răspuns:

Ori este o problema cu conexiunea la net, ori placa de retea are ceva, sau da un restart si incearca din nou, probleme de genu sunt des intalnite