| szornyi a întrebat:

Am un sv de Cs si daca nu ai harta respectiva in cstrike/maps de ex 35hp_2 servereul nu iti copie harta
Uitati Ce apare: Model maps/35hp_2.bsp not found and not available from server
Cannot continue without model maps/35hp_2.bsp, disconnecting
Trebuie sa intru pe net sa o copii de pe net harta respectiva deoarece serverul nu o poate copia.
Va rog ajutati-ma cum sa fac sa o copie si serverul harta aceea.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mercenarul1 a răspuns:

Da e logic asta rolling on the floor) uite id meu cristi.radu41 e mult de munca, daca dai add cand intri dai buzz si imi spui problema ca am multi in lista ok?