| AntoniaOrman a întrebat:

De la un timp pc-ul meu cand e aprins face in continuu bip... Bip, bip si iar bip laughing si ma enerveaza. Nu pot sa ascult si eu niste muzica sau ceva ca trebuie sa se auda si bip-urile lui laughing. De la ce credeti ca e? ( nu de la boxe) big grin MS!

Răspuns Câştigător
| CeVorbestiMa a răspuns:

Daca e de la unitate atunci desfaci unitatea si aspiri praful(presupunand ca e de la praf) cu aspiratoru'winking

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Sigur nu-i de la placa audio?

| ombladon112 a răspuns:

Inseamna ca are ceva defect!

| BlaDe17 a răspuns:

Ar putea fi de la hard, poate este vechi am un prieten care are un hard vechi si ii bipaie tare, il aud in casti cand vorbesc cu el pe skype si este foarte enervant.

| Ionutz_Ionutz_1997 a răspuns:

E de la unitate curato inauntru si daca tot face asa cand aprinzi calculatoru apesi F8 pana sa iti apara bara de incarcare si acolo selectezi last know good nu stiu cum e mai departe si daca nici asa nu mere nu am idee bafta happy