| roberthav a întrebat:

Hey TPU, In cat timp ajunge un colet prin posta de la Bucuresti la Suceava? URGENT! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HreniucAlex a răspuns:

Pai depinde de curier si colet, in sensul ca daca are drum direct poate fi mai scurt dar poate merge si pe sectoare, ceva gen unu merge pana in Iasi, se opreste acolo descarca si da pachetu-l tau altui curier, big grin

| roberthav explică (pentru HreniucAlex):

O cutie mica ii coletul

2 răspunsuri:
| DeliaLavinia1999 a răspuns:

La mine a ajuns din Bucuresti in Maramures in 2 saptamani, iar la tine cred ca va ajunge in 1 saptamana jumate sau maxim doua. Sper ca am fost de ajutor