| Com3 a întrebat:

Hey,TPU, In realitate, am vocea destul de groasa, dar la telefon se aude mult mai subtire, si chiar nu`mi place, se aude foarte penal, cu oricine vorbest, sau sa fie doar "imaginatia mea"? laughing, dau Funda pentru ce-l mai bun raspuns! big grin

9 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Ce zici ca mie mi se aude vocea la telefon sau pe inregistrari ca a unui cocalar manelist.
Cand mi-am auzit prima data vocea astfel mi s-au inrosit urechile de rusine dar ce sa-i faci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba pe cineva cum suna vocea ta prin telefon, daca nu esti convins/a.

| Kampion a răspuns:

Asta e! schimba setarile la telefon. Fundita. si mie misa aude ciudat

| Blu3Smyle a răspuns:

Si mie la fel e doar la telefon tongue

| 93Silviu93 a răspuns:

Cum naiba te auzi tu cand vorbesti la telefon? reparati telefonul ca nu ar trebui sa te auzi

| Com3 explică (pentru 93Silviu93):

Ai, auzit de inregistrare, convorbire? happy

| 93Silviu93 a răspuns (pentru Com3):

Da ma dar tu ai spus cand vorbesti adica LIVE...lasa inregistrarile

| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

Tuturor persoanelor li se schimba vocea la telefon. Si vocea mea se aude ca a unui pinguin, deci stai calm laughing E ceva obisnuit.