| AlcolicSmile123 a întrebat:

pentru cei care au fost la Educatie in Evaluare la engleza sau la ori alt ceva, trebuie neaparat carnetul de note? Pentru ca al meu s-a udat.

Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce centru de evaluare esti si daca ai vreun supraveghetor nebun peacolo... daca nu esti din acea scoala totusi cred ca da sad sorry
Succes! (la concurs)

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Daca ti sa udat eu zic sa cumperi unul oricum( Eu mi l-am pierdut). Dar nu se stie, eu zic sa-ti schimbi carnetul si sa-l iei cu tine. Sa ai 10 big grin

| Pinker a răspuns:

Nu trebuie neaparat zic eu pentru ca am fost si eu si nu mi-la cerut.Dar tu posi sa iti cumper altul daca vrei nu iti va spune nimeni nimic