| 1123152525 a întrebat:

Hey TPU!
Stiti cum pot inregistra un apel la IPhone 4?
Adica sa inregisterz ce vorbesc eu cu cineva? tot apelul adica!

5 răspunsuri:
| Furnicutza a răspuns:

In timpul convorbirii iti apare undeva optiuni.Trebuie sa intri acolo si ar trebui sa iti apara.Nu stiu exact pentru ca nu am un telefon ca al tau, dar asa ar trebui sa fie la toate telefoanele.

| Furnicutza a răspuns:

Nu stiu in ce limba iti e telefonul, daca e in engleza ar trebui sa iti apara sound recorder.

| Ddyiaannaa a răspuns:

Da stiu dai la optiuni si acolo va scrie mai multe dar vei gasi si inregisreaza apelul eu am mai facut asta ca si eu am iphone 4 vezi ca atunci cand vorbesti cu cineva atunci dai la optiuni nu inainte! succes!
funditaaa?

| 1123152525 explică (pentru Ddyiaannaa):

Ba nu! cand vorbesc cu cineva nu imi da nicio opitune! doar facetime + call si mai multe dar nu are optinuni!

| 1123152525 explică (pentru Ddyiaannaa):

Nu merge! adica zi-mi pasi cum sa fac : deci mai intai sun pe cineva dupa aia ma duc la setari la care la general? sau la phone? care optiuni?