| DrugღDreamsツ a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva...eu am Opera si trebuie sa-mi activez cookies, dar nu stiu cum.Trebuie sa intru la setari, nu? Dar unde gasesc setarile browser-ului?

Răspuns Câştigător
| Amani a răspuns:

Tools -> Preferences -> Privacy in partea stanga a ferestrei -> Enable Cookies -> Accept all cookies din opțiunile apărute în "Normal cookies"
Salveaza dind click pe Ok si gata happy

| Georgian_Alexandru_1999 a răspuns (pentru Amani):

Mie nu imi apare tols

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ghost89 a răspuns:

Daca Opera e pe limba romana, intri la Configurari -- Confidentialitate si acolo ai Acceptare cookies happy sper sa fie de folos