| AnaMaria12 a întrebat:

Hey va rog asutatima,am un telefon LG KP502, il am de 9 luni si de o samptamana nu mise mai trimit mesajele raman in asteptare am 3000 de sms si nici jumate din ele nu am trims.De ce nu mi se trimit mesajele. FUNDA

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ai 3000 de minute si sms-uri (adica minute si sms-uri la un loc, 1 sms echivaleaza 1 minut vorbit) in retea (Vodafone presupun). daca nu mai ai alti bani pe cartela si sms-urile respective vrei sa le trimiti in alta retea (Orange, cosmote) nu pleaca pentru ca nu sunt platite.

| AnaMaria12 explică (pentru mixxjim):

Sunt pe cosmote si vreau sa trimit mesaje tot in cosmote

| CodruTz_CoRy_1991 a răspuns:

Pe ce esti Vodafoen Orange Cosmote? verifica centru de mesagerie

| DjDark a răspuns:

Ciudat este ca ieri am scris un mesaj, dar s-a trimis peste 10 minute cam asa.Probabil e reteaua supraincarata.De la telefon nu are cum sa fie.

| AnaMaria12 explică (pentru DjDark):

Pai ce naiba de o saptamna e reteaau superincarcata