| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey voi v-ati cumparat pantofii de fitness walkmaxx de la top-shop sunt buni de ceva i-ati incercat da rezultate?

2 răspunsuri:
| SweetLolipop a răspuns:

Eu zic sa nu-ti cumperi, sunt o prostie.eu am adidasi tot cu talpa din aceea si nu am slabit nimic.adica sunt doar asa de decor si vad ca multa lume incepe sa poarte dastia.deci eu iti recomand sa nu-ti dai banii pe orice prostie auzita la tv.acum,e decizia ta.asta a fost parerea mea.

| notsurewhoiam a răspuns:

Si-a luat un prieten si n-a vazut mare diferenta.Sunt o pierdere de bani.