| Sunshine31 a întrebat:

happy Cine a cumparat de la Walkmaxx? ce ziceti de papucii Walkmaxx Sporty? Dau ceva rezultate? La slabit, postura spatelui si dureri de spate. In cazul in care sunt folositi cu regularitate...

2 răspunsuri:
| Myyy3 a răspuns:

Tu chiar crezi ca niste papuci te ajuta sa slabesti? Am mai vazut o prostie de reclama la TV in care recomanda o pereche de adidasi care iti schimba viata, te face sanatos, imbunatateste articulatiile si nu stiu ce alte prostii. Daca vrei sa slabesti du-te la alergat cu orice fel de papuci, intr-adevar sa aiba airisiri si talba mai groasa dar nu stie cine ce. Efort sa depui, asta conteaza.Sau mergi la sala si fa cardio si arde calorii lasa documentatu despre papuci.Bft!

| Sunshine31 explică (pentru Myyy3):

Eeeh, nu cred ca numa daca umbli un pic slabesti. Dar daca rgulat mergi cu ei + alte activitati cardio si etc...cred ca se poate. Si aia cred ca sunt si sanatosi pentru spate, si si asta cred ca mi'ar face. thinking