| WatswovskyvonAle a întrebat:

Hey.:X A aparut cartea "Muntele Vampirilor" a lui Darren Shan?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cartea e aparuta pe piata dar inca in librariile din Romania nu o gasesti, de asemenea inca nu e tradusa in romana. Online de pe Amazon o poti comanda dar in engleza.Bafta!
http://www.amazon.com/Vampire-Mountain-Cirque-Freak-Book/dp/0316608068

| Raymond a răspuns:

Nu a fost publicata inca in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut inca pe piata din Romania dar o poti gasi pe multe siteuri in engleza de unde o poti traduce singura cu ajutourul dictionarului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uh ai citit darren shan?:X e cea mai tare carte..nush dka a aparut..si eu o caut.