| Nera_Nero_1990 a întrebat:

a aparut cartea Darren Shan volumele 4 5 6 in romana daca da dati-mi un site de unde sa le iau.

3 răspunsuri:
| whaynot7 a răspuns:

Uite volumul 4: http://www.librariaeminescu.ro/......ain-vol-IV
iar restul le ai mai jos! sper ca ti-am fost de ajutor :)

| Daniel_Petrescu_1997 a răspuns:

Hai noroc! Pasiunea pentru cartea asta si motivatia sa citesc celelalte volume chiar daca nu sunt in romana m-au facut sa traduc volumele 4 si 5 vara asta pentru ca oricum ma pregatesc de campbridge.
DACA VREI VOLUMELE SAU MACAR PE 4 CA SA TE CONVINGI COSTA 15 LEI VOLUMUL. petrescu_daniel27@yahoo.com ->sunt in format e-book iar daca le vrei ne intalnimwinking