| KatyyLWA a întrebat:

Heyy TPU!Se apropie 1 aprilie si as vrea sa le fac niste farse parintilor,colegilor,prietenilor etc...mai mult as vrea sa`mi spuneti pentru parinti.Mersi !
Scz daca am gresit categoria

2 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Anunta-i ca esti gravida, apoi razi pe infundate si spune-le ca ai ramas corigenta, dar ai vrut sa le arati ca se pot intampla lucruri mai grave decat asta.
Modifica-le alarma la ceas si pune-o la 4 dimineata.
Deseneaza-le mustati in timp ce dorm
Pune-le sare in cafea, zahar in omleta samd

| Tecad a răspuns:

Praf de scarpinat, bomboane din astea care lasa miros urat aceluia care le foloseste et c laughing Funda?