| andrew131 a întrebat:

Maine e 1 aprilie ziua pacalelilor.imi spuneti si mie ce farse le pot face prietenilor, parintilor, etc. dar repede.maine e 1 aprilie, si am nevoie de farse repede. o zi la dispozitie grabitiva.
funda cine imi da primul. dar ca sa primesti funda sa ai macar 3 farse. ok?

Răspuns Câştigător
| Raluka121 a răspuns:

1. Poti sa lipesti o fisa sau o bancnota pe jos la intrarea in clasa/afara pe trotuar! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice!
2. Poti sa schimbi zaharul cu sarea.
3. Furiseaza-te seara in camera parintilor sau a fratilor si fixeaza alarma ceasului cat mai devreme.
4. Intr-o cutie cu lapte adauga colorant alimentar. Nu este toxic si ii va speria pe cei care vor vrea sa-l consume!

10. O farsa destul de buna este sa bagi varfuri de chibrit in tigari. Cel care le va incerca va avea parte de o surpriza nu tocmai placuta!