| boooooring a întrebat:

Hi* noroc! As dori si eu un program cu care sa maresc volumul unei melodii. Ca auntic cand o bag pe tel sa se auda mai tare. Si daca se poate si niste instructiuni de folosire(funda***)

3 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Tu esti tipa aia cu banii de liceu, ti am zis ca trebuie sa fii saraca pentru a beneficia numai incerca cu intrebari din astea stupide nu merge si nu merge AUDACITY

| p3bogdan a răspuns:

Odata ce incerci sa cresti volumu meldoiei o vei distorsiona, daca ea a fost masterizata prost nu ai ce face in mare parte. Daca vrei vrei sa asculti muzica tare lasa telefonul cumpara-ti un sistem audio

| Revolt666 a răspuns:

Daca e pentru manele nu iti zic