| LostInDreams a întrebat:

Exista vreo sansa sa maresc volumul la mp3 din telefonul samsung GT-S5230?(adica sa se auda mai tare cand ascult melodii)Daca da, cum?(pasii exacti-e nou telefonul, nu ma prea pricep la elbig grin, asa ca as cam avea nevoie de ajutor mai explicit). Dau si fundita!:X

2 răspunsuri:
| iness a răspuns:

Da am si euhappy. pai apesi pe butoanele din lateral. [stanga sus a telefonului.] in sus dai mai tare si in jos dai mai incethappy. asta pentru melodii. succesbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista vreun cod pentru dat volumu mai tare la Samsung s5230