| meoww a întrebat:

Hi, nu stiti cum pot sa pun opoza sau sa scriu ceva sus de tot la youtube channel? PLZZZZZ, ajutati-ma :o3, DAU FUNDA SI VOT!:d
ca si fata asta
http://data.whicdn.com/......_large.jpg 1311635079

4 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

E partener oficial al youtube-ului. Un utilizator normal nu poate face asta.

| andreisandu28 a răspuns:

Dai upload si dai jos de tot si vezi acolo ai mai multe din care sa alegi

| Bobonyca a răspuns:

Da aia e o reclama, cap patrat!

| meoww explică (pentru Bobonyca):

U esti retardata? se vede ca in viata ta nu ai intrat pe youtube.mai lasate de jocurile cu barbie si vino pe panmant.ma bleago rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))