| bgvwegbvwe a întrebat:

Hiei cine imi spune si mie niste siteuri asemanatoare acestuia? Ca aici observ ca nu mi se raspunde la intrebari! Se raspunde doar la cele de mintea cocosului! Nimeni nu isi bate capul sa dea un raspuns adevarat!

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Pai la ce te-astepti cand media de varsta a celor cat de cat activi e de aproximativ 15-16 ani? Suntem cativa mai mari care intram de plictiseala. Multi au probleme pana si in a se exprima corect in romana, da' sa mai dea si raspunsuri "adevarate".

Poti intra pe Yahoo Answers. TPU e copiat dupa ala. Acolo-s mult mai multi utilizatori si mult mai ok. Dar trebuie sa stii engleza. Alt site de genul, dar romanesc, nu exista.