| Vladila_Adrian_1995 a întrebat:

HostName: Viata Adevarata | Roleplay - Am bagat masini noi!
Address: 89.33.242.202:7777
Players: xx / 50
Ping: 30
Mode: Romania Role-Play
Map: Los Santos

Incepatorii Level 2 + Cont Bronze,+ 100.000$ Intrati cine aduce peste 20 de playeri are Fondator!

3 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Asta e server de SA-MP?

| Vendetta69 a răspuns:

Frate daca imi faci un cont eu intru cu mare placere ca nu pot sa trec de acele intrebari pentru cont

| Vendetta69 a răspuns:

Frate daca imi faci un cont cu numele "Marius_trifan" eu intru sunt non-stop pe samp va pot aduce multi playeri serverul este foarte tare dupa cum am vazut sper sa imi citesti raspunsul si sa imi dai un sms pe mess ID ( Trifan_marius14 )