| Lollypop a întrebat:

Http://www.pimp-my-profile.com/hi5-layouts/code/Music_lo ve/280327/13/ Cum pun si eu un fond de aici pe hi5?:o3 Fara sa il pun la interese sau in alta sectiune ca nu merge. Funda:)

Răspuns Câştigător
| BonnyBon a răspuns:

Datorita hi5-ului nou.numai merg aceste fonduri.happy happy nici hi5 generator doar profilurile tale sau aspecte create de tine.care le gasesti la profilele lorhappy...

acum un an mergeau.fiindca era hi5-ul cel vechihappy dar acum laughingfolosim ce au eitongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macami.ar pl cu hi5 lor nou