| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Https://www.badabum.ro/......5-128-bit/ Vr sa imi iau un 1050 ti 4gb si l-am gasit destul de ieftin aici, merita pentru gaming?

1 răspuns:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin "gaming", ci anume gaming low, medium sau high sa ca zic asa. Nu stiu ce procesor ai, asa ca daca nu te pricepi prea bine procesorul o sa-ti faca bottleneck daca ii pui o placa video prea performanta. De asemenea conteaza si cati gb ram ai. Da mai multe detalii.