| ralucutzica a întrebat:

Hye,la laptopul meu cand vreau sa vorbesc pe skipe etc,nu stiu cum sa va spun exact poate uni stiti poate ati avut deja problema asta,microfonul de la laptop deci nu un micorofon oarecare cel integrat, cand vorbesc pe skipe nu ca bazaie mi-se aude vocea mai groasa, sau cea mai mare problema cand vorbesc pe skipe si scriu pe tastatura se aude tastatura cand butonez foarte tare.Nustiu cum sa rezolv, va rog daca stiti ajutati-ma.

1 răspuns:
| PapaRay a răspuns:

Ai nevoie de un microfon separat.
Iti recomand sa folosesti niste casti cu microfon, este cea mai buna optiune plus ca sunt si destul de ieftine.