| emilianxx a întrebat:

Ia dati-mi alt video in afara de Justin Bieber Baby sa aiba cele mai multe vizualzari pe net FUNDA

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Lady gaga - bad romance

| LNK a răspuns:

Eu stiam ca Bad Romance (Lady GaGa) are multe vizualizari, nu mai stiu cate exact, dar oricum in jur a 268, 000, 000. Pff, o gramada de vizualizari. laughing
Si la melodia aia Baby a lui Justin Biban laughing 301, 150, 111 :O Cum naiba are atatea vizualizari videoclipul asta? S-o fi adunat toti fanii sa faca razboi ca sa ajunga e primul loc sau ce? laughing

| Eff a răspuns:

Ei se pare ca justin are mai multe.rolling on the floor ma rog
who knows.
citisem si eu stirea aia acum cateva zile

| cristiannn_8836 a răspuns:

Deci ma jur ca nu am vazut ateata vizualizari in viata mea:O
Justin Bieber - Baby ft. Ludacris
Music video by Justin Bieber performing Baby.
by JustinBieberVEVO
6 months ago
301, 150, 111 views
OFFICIAL
Pfff... ce am ajunslaughinglaughing

| posmagiu1996 a răspuns:

Justin bieber one time

| Shadow_8612 a răspuns:

Miley Cyrus-Party in the U. S. A

| bunny_8079 a răspuns:

Ma enerveaza justin bieber laughing straight face

| sanzik a răspuns:

Nu stiu. justin biber cum ziceai uh ...shy lady gaga-bad romance. da mah ma enerveaza tare justin biber asta...