| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Ieri am cumparat un laptop nou Marca Acer
si vreau sa stiu daca e marca buna?,inainte am avut un laptop
cu marca Samsung si vreau sa aflu cat mai multe despre aceasta marca love struck, funditaaaaaaaaa :3

4 răspunsuri:
| Eclipse a răspuns:

Cei de la Acer au produse destul de bune, cel mai important lucru este sa ai grija de el, si nu o sa ai probleme cu el.

| UsersBoss a răspuns:

Este foarte buna marca, cauta pe mercador si la anunturi ai sa vezi descrieri si ai sa te convingi.

| andreiiiiiiiiiii a răspuns:

Acer e ff buna mai multe cauta pe wikipedia spor happy

| Diana_Soare_1997 a răspuns:

Eu am un laptop marca Acer de vreo 3 ani si e bun ...merge bine, doar ca la 1-2 ani sa il mai duci la un controllaughing)