| ITIK a întrebat:

Imi plac jocurile shooter adica cele cu impuscaturi as vrea sa-mi recomandati un joc dar sa nu aive cerinte mari cam
procesor 2.2 Ghz
RAM: 1GB RAM
Graphics: 128MB Video Card – Recommended cards include the Geforce 6500, Radeon 9500 or better DirectX compliant video card with Pixel shader 2.0 or above
dau funditaaaaaaa

6 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Max Payne, Delta force land warrior.

| ITIK explică:

Sau niste jocuri winter adica jocuri de iarna ski, patinaj, snowbord, etc tot la aceleasi cerinte

| ITIK explică:

Apoi las-o naiba ca Delta force land warrior. e de rasul curcilor ala cere RAMI:64 mb
CPU Speed in MHz: 400MHz

| World3 a răspuns (pentru ITIK):

Call of duty 1, draivar3

| ITIK explică:

Apoi vad ca nu am cui sa-i dau fundita

| iusty_5224 a răspuns:

Pai call of duty black ops e frumos dar e mare nu cred ca incape pe conditiile tale