| ionutz9912 a întrebat:

Imi poate spune cineva pe facebook unde are cineva profilul si unde scrie sa il adaug la prieteni? dau funtzita si vot

1 răspuns:
| D3d3_1182 a răspuns:

Sus de tot la pagina iti apare pe albastru o casuta unde tu scrii ce vrei sa cauti acolo dai sa cauti prietenul pe care vrei sa il adaugi... ii scrii numele dai enter apoi dai pe persoana respectiva o sa iti apara pg lui de fb si langa poza lui adica in dreapta pozei apare ceva de genu adaugare la prieteni si dai acolo... sper ca te-am ajutat