| δεάδℓλκιss a întrebat:

Cum pot sa vad profilul privat al unui utilizator Facebook, daca nu il am la prieteni ( nici nu intentionez sa il adaug la prieteni )?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU poti! In alta ordine de idei, ce rost ar mai avea profilul privat daca toata lumea are acces la el.

| ionutz03 a răspuns:

Incerca sa dai la 'perete', si apoi iti apare activitatile recente pe care le-a avut utilizatorul. In jos e o optiune cu ''postari mai vechi'', dai pe el pana cand o sa gasesti momentul in care el a adaugat pozele/albumul. dai pe el si de acolo iti da voie sa vezi pozelelwinking

Alte răspunsuri