| ionutz9912 a întrebat:

Am o problema la facebook nu mai pot sa adaug prieteni dau pe adauga prieten si imi scrie ceva si pot sa dau numai accept dau funtzita si vot

Răspuns Câştigător
| LifeIsMyColor a răspuns:

Ori trebuie sa dai " I know " ori ai dat prea multe cereri de prietenie intr'o zi si te'au blocat pentru 2 zile. Mi s-a intamplat si mie =D! Bafta in continuare :]!

9 răspunsuri:
| mefree2fly a răspuns:

Trebe sa dai acolo unde scrie I know... si daca persoana respectiva are prea multi prieteni nu mai poti s-o adaugi in lista. happy

| Saraaaa a răspuns:

crying pe mine m-au blocat 14 zile nu mai suport cum sa fac sa nu mai fiu blocata?crying

Răspuns utilizator avertizat
| dalia_7907 a răspuns:

Facebook ul nu admite decat maxim 5000 de prieteni. daca ai atins pragul nu mai poti adauga pe nimeni.

| Schumpikaaa a răspuns:

Daca vrei un sfta uite-l :"Reţineţi că setările de confidenţialitate poate limita capacitatea dumneavoastră de a vedea "Adauga ca prieten link-ul" pentru unii utilizatori. De asemenea, odată ce aţi trimis o cerere de prietenie pentru un anumit utilizator, nu poţi trimite pe altul" fa ce iti zice aici si va merge te roog imi dai fundita :*?

| supita a răspuns:

Pai asteapta cate zile ati spune si dupa ati merge de exemlu sa ati spun de ce tea blocat pentru ca ai trimis o cerere la o persoana si nu a aceptat si a dat blocheaza persoana si tu poti face asa ceva cand ati trumite cineva o cerere de prietenie! funda si vot te rog

| CosTy_Ionutz_1993 a răspuns:

Nu merge sa adaug prieteni dau sa adaug prieteni si scrii blocat pentru 14 zile

| Mara_Alisa_1983 a răspuns:

Nu pot acepta un prieten