| alexxis93 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum pot sa trimit o melodie de pe motorola fire pe un alt telefon prin bluetooth?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Dai la mai mult sau la optiuni.trimitere sau send.via bluetoooth.

| LoveIsAllNeed a răspuns:

Activezi bluetooth la aman3 tel apoi selectezi melodia. dai la optiuni trimitere pr bluetooth si dau cautare dispozitive alegi disp si trm:p sper ca te-am ajutat... SUCCES

| viju a răspuns:

Activezibluetoothul,intri in meniu la navigator fisiere, intri in bluetooth, tii mai mult apasat pe melodia pe care vrei s-o trimiti, dai trimitere, si atat