| Maj3stic a întrebat:

Imi puteti da si mie un link de unde pot descarca avast cu licenta pana in 2038?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu fi naiv. daca vrei un antivirus tip avast, care oricum o sa iti lase virusi sa intre atunci ia avast free. minciuna cu 2038 am mai auzit-o. in caz ca vrei sa ai calculatorul curat pune bitdefender total sau norton internet security. ambii sunt cei mai buni actual, si se mai pot pacali in sensul licentelor.

| WeAreSmart a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NM4OSV3wCD0 vezi ca trebuie sa blochezi cu firewall-ul Avastul ca sa nu apara mesajul illegal! eu am avut avast dar mi-a scapat un virus puternic care mi-a distrus Windows-ul