| Speranta12 a întrebat:

Imi puteti spune care sunt toate drumurile publice foarte circulate din Romania pe care apar ambuteiaje de obicei? Si ce drumuri publice trebuia sa termine statul pana acum? Ce drumuri publice urmeaza sa se construiasca de acum incolo? Adica din ce locatie si pana unde?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Drumurile publice foarte circulate din Romania pe care apar ambuteiaje de obicei?
Valea Prahovei. Șoseaua București Constanța.

| Speranta12 explică (pentru sadrian46):

Mai sunt si altele?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Speranta12):

Da, de exemplu Șoseaua Florești Cluj la orele dimineții, când 10000 de mașini duc copii la școală, studenții la facultate, IT-știi la serviciu.
La ora 18, înapoi.