| Uisiahduajzbx a întrebat:

Îmi puteți spune cât costa un abonament la digi tv +internet pentru o comuna?
Va rog

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai retea Digi in comuna, in apropierea ta, atunci TV digital + internet (300Mbps) te costa sub 60 lei.
Daca mai pui si doua pachete de telefonie mobila cu optiunea nelimitat, atunci te costa mai putin de 100 lei.

| Uisiahduajzbx explică (pentru Bula):

TV digital include toate programele ca gen am văzut ca pentru un abonament primești 140 de canale TV pentru altul 70 de canale și tot asa. Eu o sa primesc toate programele sau?

| Bula a răspuns (pentru Uisiahduajzbx):

Nu poti primi toate canalele din lume, nici prin satelit (sunt zeci de mii). happy
La Digi, prin cablu, primesti cca 180 canale TV digitale, 60 analogice si 20 posturi radio.
Tu te poti uita doar la cate unul deodata. sad

| Uisiahduajzbx explică (pentru Bula):

Mersi!

| darrio2007 a răspuns:

La toata comuna sau cum?

| Uisiahduajzbx explică (pentru darrio2007):

Vreau sa spun ca am auzit ca preturile de pe site-ul digi pentru abonamente tv si internet nu se aplica și în comune( adică am auzit ca sunt mai mici) și dacă as vrea sa ma mut la digi ținând cont ca eu locuies într-o comuna, cât as plăti eu pentru pentru abonamnetul tv+internet. (sper ca ai înțeles ce vreau sa spun)

| Aylinn1 a răspuns:

Intai trebuie sa verifici daca exista infrastructura in comuna aceea, pe digiromania.ro dai jos pe pagina la acoperire. Daca stii ca vecinii au servicii de la digi poti sari peste pasul acesta, iar daca nu e disponibila ii poti suna sa ofere o aproximare. Si da, primesti toate programele disponibile in zona aceea. Pachetul cu vreo 60 de programe tv e 21 de lei, cu 140+ e 25 de lei. Internetul la sat costa 17 lei, pret fix.

Sursa: am lucrat la ei happy