| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi fac abonament la digi tv, si am internet in RDS, merge greu netu? pentru ca cineva mi-a zis ca merge greu, si vreau si eu sa stiu, daca ma puteti ajuta

5 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Nu merge greu probabil din cayza antenei...

Bafta!

| cretzufinish a răspuns:

Nu are legatura una cu cealalta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.azi am primit si eu un receiver humax digi +C de la rcs-rds.si partea nasoala e ca nu merge nici un program pe el hd si si nici hbo. si eu am abonamentul extra + adica cel maxim
multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un abonament la digi tv care sint conditiile

| monis a răspuns:

Unde stai? Zona e cea mai importanta in cazul oricarui operator. Prea putini sunt cei care au un serviciu ireprosabil peste tot. De asemenea mai depinde si de pachetul pe care vrei sa il iei de la ei.