| sorinae a întrebat:

Imi puteti spune si mie o pensiune la sovata langa un lac sau in apropierea unui lac? Plz

7 răspunsuri:
| ionutzxz a răspuns:

Da la Casa Anette - Sovata
Se situeaza in statiunea Sovata intr-o zona linistita fara trafic la 10-15 minute plimbare de lacul Ursu.

Apartament cu 3 camere independente, baie, wc, bucatarie pentru prepararea micului dejun, hol.
Loc de parcare proprie.

Apartament cu 2 camere independente, baie, bucatarie pentru prepararea micului dejun, living, tv si internet in camera.

O camera independenta cu pat matrimonial, baie proprie, tv, internet.
Camerele sunt spatioase avand min. 15mp.
Rezervarea se face prin trimiterea unui avans, bineinteles daca esti sigura big grin e super acolo :X

| sorinae explică (pentru ionutzxz):

Un nr de telefon pentru rezervare?

| ionutzxz a răspuns (pentru sorinae):

| DaaaaViiiiid a răspuns:

Sau incearca la Hotel Alunis

| breez3 a răspuns:

Eu am fost la "vila sovata" e doar la 100 de metri de lacul Ursu happy