| XoMasquaradeXo a întrebat:

Imi puteti spune va rog la ce ajuta sa restartezi sistemul de operare(nu am nevoie de pasi happy )?

Răspuns Câştigător
| Tamas122 a răspuns:

Cateodata e posibil ca sistemul de operare sa oboseasca, sa se miste greu sau unele programe sa nu mai mearga cum ar trebui.Atunci dai un restart si toate problemele se vor rezolva.

2 răspunsuri:
| Said16 a răspuns:

Ajuta la pierderea timpului.

| stef07 a răspuns:

Pff...restartul se foloseste cand ti se blocheaza pc in caz ca nu iti merge windows task manager sau unele programe gen driveri video, daemon tools etc cer automat restart