| Ady_Adryan_2003 a întrebat:

Imi puteti sune si mie ce lucreaza Andy(Lectura de la la a la z) Adica ce munceste (serviciu)

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu lucreaza, in sensul ca nu e angajat de o firma sau institutie si nu are program fix. Adica traieste din Youtube, din moment ce posteaza aproape zilnic are si venituri, sponsorizari, mici afaceri, bani pe vizualizari, diferite colaborai in IT posibil, nici nu ar avea cand sa isi ia un loc de munca obisnuit daca sta tot timpul pe net si mai si editeaza.

| Adiadictie a răspuns (pentru Bondarel99):

Daca ai ocupatii din astea poate veni anaf peste tine? Sau altcineva?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Adiadictie):

Nu stiu care e procedura, nu te vor baga la inchisoare dar e posibil sa iti trimita scrisoare cum ca trebuie sa contribui si tu la stat, dar platesti ce ai de platit si gata. Asta daca o sa vada ei ca tie iti intra niste bani in cont din aceste activitati.

| Ady_Adryan_2003 explică (pentru Bondarel99):

Du-te si culcate

5 răspunsuri:
| bvkeny a răspuns:

De unde sa stim, si pentru ce ti-ar trebui?

| Nitu_Mihnea_1992 a răspuns:

Cred ca it
Poti da funda?