| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti traduce din germana in romana urmatoarea fraza?
ESP defekt werkstat aufuschan.
Si...
Reinfendruch wher whachung vight werfugbar.
(Nu stiu daca am scris corect).
Va rog frumos sa nu imi traduceti cu Google Translator sau mai stiu eu ce dictionar de doi bani.

4 răspunsuri:
| elleme a răspuns:

ESP defect vizita atelier.
Si...
De monitorizare a presiunii pneurilor WHA WHA disponibile vight.

| xSoaked a răspuns:

Nu stiu ce e ESP, dar din cate inteleg (am folosit un dictionar german-roman special si micile mele cunostinte de legare a cuvintelor in germana), daca acest ESP se defecteaza trebuie sa vizitezi atelierul de reparatii. Pneurile sunt monitorizate sub presiune.
Totusi, nu garantez ca e ccomplet corect, mai bine intreaba un specialist auto.

| MeGustaaa a răspuns:

Atelir defect,

| Byonce99 a răspuns:

ESP defect vizita atelier.
si.
Anvelope de monitorizare a presiunii WHA WHA greutate.
Pai mai spune fraze din lady gaga ca stiu sa le traduc plz fundita crish ca am putine...sad